TitleDescriptionKeywordsGeneratorRobots

EFSEO - Easy Frontend SEOЭтот автомобильный сайт "Автомастер" предназначен, в первую очередь, для тех, кто любит автомобили и желает узнать о них как можно больше.

У нас на сайте Вы найдете интересные статьи о наших железных конях, обзоры и тесты популярных и новых моделей авто, советы начинающим водителям и многое другое...

 

 

 

 

avtooДослідження схемних рішень побудови структури гібридних силових установок показало, що найбільш перспективними розробками є такі транспортні засоби, що можуть рухатися як у комбінованому режимі, так і тільки на електротязі [10]. Такий принцип роботи гібридної силової установки використовує корпорація Toyota при створенні автомобілів модельного ряду Toyota Prius II, Lexus RX400h, Lexus GS450h та ін. У таких автомобілів найвищі показники економічності та екологічності, а при цьому потужність та динаміка руху кращі, у в порівнянні з автомобілями аналогічного класу з ДВЗ.

Проведемо аналіз протікання силових потоків в електротрансмісії гібридної силової установці такого автомобіля. Визначимось, що гібридна силова установка використовує різні джерела механічної енергії: двигун внутрішнього згоряння та два тягових електричних двигуна на передньому та задньому мосту. Крім того, в схемі гібридної силової установки присутні акумуляторна батарея, перетворювач напруги та електричний генератор, який виконує також функції стартера. Така схема побудови гібридної силової установки (див. рис. 2.3, 2.7) аналогічна електротрансмісії автомобіля Lexus RX400h та Lexus GS450h і є на даний час найбільш перспективною та ефективною.

Як видно, енергетичні потоки з ДВЗ, стартер- генератора та електричної машини 1 з'єднані в єдиний блок за допомогою спеціального планетарного редуктора. Це дозволяє (в залежності від швидкості та навантаження) комбіновано здійснювати привод автомобіля: або тільки електродвигунами, або сумісно електродвигунами та ДВЗ, або тільки ДВЗ. При цьому зайва механічна енергія двигуна внутрішнього згоряння за допомогою генератора та перетворювача напруги здійснює заряд акумуляторної батареї.

Поделись!