Відгуки про компанію АвтоMaster - магазин
- Микола К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентин О.
- Сергій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- НАТАЛЬЯ К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все прийшло,гарно запаковано..Працює непогано.Було запізнення з відправкою.Продавець не попередив,що товар не в наявності.Але замовлення прийшло,вже користуюся.
- Сергей П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій К.
- Саша П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
